Opinie

Jesteśmy bardzo zadowoleni z chusty Boba - nasze dziecko uspakajało się i ciepło skulone spało. Moje dziecko ciągle chciało być na rękach, więc dla mnie, dla mamy, pozostawały wolne ręce - przynajmniej mogłem wypić kawę :) W każdym razie , gdy byli kolki, byli naprawdę trudne chwile i chciało się dziecko choć przez krótki okres czasu , aby odpocząć ręce , zostawić w łóżeczku, ale nie chciałam uczulać ponownie, więc noszenie w chuście było świetny sposób , do odpoczynku.

Ania

Chcę podziękować za wszystko – za informację , za pomoc przy wyborze nosidełek , za szybką dostawę :) Zdecydowanie polecam innym.

Edyta

Wypróbowałam nosidełko i mogę szczerze powiedzieć , że jest świetne. Mam czterech maluchów , próbowałam wszelkiego rodzaju nosidełek , ale najbardziej Boba podobało się. Do sześciu miesięcy nosiłam w chuście yersey , ale teraz jest czas, aby przejść do nosidełka . Dziękuję bardzo :)

Ewa

Nosidełko kupiłam, bo moje dziecko nie lubi być w wózku, więc szukałam alternatywy ir innych sposobów spaceru z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona. Gdy w wózku dziecko płacze ir nie chce leżeć, to w nosidełku zasypia w ciągu minuty ir jest mu wygodnie.

Justyna

“Kupiłam Boba nosidełko i jestem bardzo zadowolona :) Używamy zarówno jak w domu, tak i na dworze :)

Elena